قوانین و مقررات استفاده از اپلیکیشن تجاری دومینو:

مجموعه بندهای قوانین و مقررات نگارش شده در این بخش به منظور ارتباط تجاری هر چه بهتر شرکت ایده پردازان عصر تجارت فرتاک(شهر هوشمند دومینو) با کاربران و شرکت‌‏ها می‏‌باشد. با خواندن دقیق هر بخش، از نحوه ارتباط شرکت ایده پردازان عصر تجارت فرتاک(شهر هوشمند دومینو) اطلاع یابید. این قوانین ممکن است در آینده دچار تغییر شوند. با این حال، شرکت موظف است در صورت هرگونه تغییر، کاربران خود را مطلع سازد.

شما ضمن استفاده از دومینو (شامل www.dominocity.ir و سایر خدمات و ابزارهای مرتبط با آن)، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق‏نامه ‏ای که توسط شرکت ایده پردازان عصر تجارت فرتاک به شماره ثبت ۴۹۷۸۲ تعیین شده، به شرح زیر اعلام کرده‏ اید.

پیش از اینکه عضو شهر هوشمند دومینو شوید یا از خدمات و ابزار اپلیکیشن دومینو استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ و خدمات دومینو، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات اپلیکیشن دومینو بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

اپلیکیشن شهر هوشمند دومینو در کشور ایران فعالیت می‌‏کند در نتیجه فعالیت‌‏های این شرکت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. شرکت این اختیار را دارد که در صورت شناسایی فعالیت‏هایی که بر خلاف قوانین مدون جمهوری اسلامی ایران باشد، افراد یا گروه‏های مرتبط را به مراکز و نهادهای مربوطه ارجاع دهد. عواقب این‌ گونه رفتارها به صورت مستقیم بر عهده افراد خاطی خواهد بود.

با دریافت یک دفتر کار مجازی دومینو، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‏ اید: هنگامی که یک آیتم را در اپلیکیشن دومینو وارد می‏کنید، فهرست‏ های شما به سایت‏ دومینو ارسال می‏شود. فهرست ایتم های ارسالی شما بلافاصله در اپلیکیشن به کاربران نمایش داده میشود و بعد از ارسال مورد برسی صحت وسلامت ایتم ارسالی توسط کارشناسان شرکت قرار میگیرد و شرکت این حق را دارد که در صورتی که آیتم مورد نظر خلاف قوانین ذکر شده بود آن آیتم را حذف کند.

تا زمانی که از سایت‏ها، خدمات و ابزارهای دومینو استفاده می‏کنید، نمی‏توانید:

آگهی‏ هایی که مرتبط با:

کالا و خدمات غیرمجاز

. توهین به ادیان رسمی کشور ، قومیت ها و گویش های مختلف

. فروش هرگونه دارو یا مواد ترک اعتیاد ، ترک سیگار و ..

. محرمیت، صیغه و ازدواج، همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی و

. عرضه هرگونه مواد محترقه خطرآفرین مانند : مواد آتش زا و بمب دود زا و ..

. اسلحه های با کالیبر بالای 5.5 ، اسلحه سرد مثل قمه، لوازم دفاع شخصی مثل اسپری فلفل و گاز اشک آور و

.  فیزیوتراپی در منزل، کاردرمانی در منزل، زالودرمانی در منزل بدون مجوز مربوطه

. خرید و فروش موبایل و تبلت بدون جعبه

. عرضه تجهیزات جاسوسی مانند: دستگاه شنود سیمکارتی، خودکار دوربین دار، ساعت دوربین دار، خودکار اسکنر، کی لاگر و .

. به طور کلی هرگونه مطلبی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران که خرید و فروش یا انجام خدمات آن مغایر با مقررات موجود باشد

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از دومینو:

بدون ایجاد محدودیت در روش‏های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‏کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‏گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‏کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‏های ما متناقض عمل می‏کند، می‏توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه ‏ای که از دسترسی وی به سایت‏ها و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‏شود. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‏های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‏ها، خدمات و ابزارهای دومینو را نزد خود محفوظ نگه می‏داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

شما موافقت کرده ‏اید و تعهد داده‏ اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.

محدودیت نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‏ های شهر هوشمند دومینو:

شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره هر چیزی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند،خواهید شناخت پس حق هیچ گونه تبلیغ خلاف واقع به کاربران در مورد محصولات و خدمات خود را ندارید در صورت مشاهده شرکت این اختیار را دارد که اگهی یا تبلیغ اعلام شده را حذف و در صورت بروز هر گونه مسعله پیگیری قانونی کند.ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‏کنیم.این اپلیکیشن صرفاً محلی برای تبلیغ کسب کار و خدمات شما است.

ممکن است لینک‏هایی از طریق سایت‏ دومینو به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل دومینو نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده.

حریم شخصی:

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‏فروشیم یا اجاره نمی‏دهیم. ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی دومینو  توضیح داده شده، استفاده می‏کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‏ آوریم. اطلاعات شما در رایانه‏ هایی که توسط سیستم‏ های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‏های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه ‏ها در موقعیت‏های گوناگون جغرافیایی واقع شده‏ اند. شما می‏توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‏ اید دسترسی داشته و آن‏ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید.

عمومی:

اگر هر بندی از این توافق‏نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‏ ها ممکن است، تغییر دهیم.عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‏ ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد.

به جز بیانیه ‏های صریحی که به گونه ‏ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‏ های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید، فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده، نامعتبر است. در این حالت، ما توسط نشانی ‏ای که هنگام ثبت نام، وارد کرده‏ اید، به شما اخطار قانونی می‏دهیم. در چنین مواردی، به صورت پیش فرض، اخطار باید 3 روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد.

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در دومینو اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

 

با سپاس از همکاری پیشاپیش شما